www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Wasze wrażenia :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem zbyt wiele pierdół w tej tabeli, ide teraz sam pograć i napisze wrażenia
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 9:47 am    Temat postu:

Powrót do góry
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uśmiecha mi się dokupowanie sourca do konta steam, żeby sobie pograć w promoda, z tego co czytałem komentarze na innym forach esportowych to gra jest beznadziejna, każdemu na początku się podoba bo jest nowa, ale po chwili jednak zmieniają zdanie, że nic z tego. Jak dla mnie CS1.6>ALL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie nei podoba nawet jak jest nowa :D, fajne menu, ciekawe opcje itp, ale mapy prawie takie same jak w css, nie wiem dlaczego jak spadlem z gniazdka na trainie na pociag zabralo mi 4hp a z pociagu na ziemie 24 xD
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kielu
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Mar 2009

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham was to mi się śmiać chce. dla mnie PROMOD jest idealny, spoko się gra i niszczy CSS totalnie nie mówiąc o żenującej patologii graficznej z 1.6. CSPromod po kilku poprawkach będzie najlepszym CS-em jaki kiedykolwiek wyszedł.

CSPromod > ...od wszystkich FPS!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idź pograj w bf bad company 2 jak chcesz mieć grafike dzieciaku
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D


Ostatnio zmieniony przez sadzikowy dnia Pon Lut 01, 2010 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kielu napisał:
Słucham was to mi się śmiać chce. dla mnie PROMOD jest idealny, spoko się gra i niszczy CSS totalnie nie mówiąc o żenującej patologii graficznej z 1.6. CSPromod po kilku poprawkach będzie najlepszym CS-em jaki kiedykolwiek wyszedł.

CSPromod > ...od wszystkich FPS!
CSS niszczy ale do grywalnosci 1.6 jeszcze sporo mu brakuje.

Najbardziej denerwuja mnie te puste, przytlumione dzwieki. Jakby sie w jakims kartonie siedzialo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde obecnie mam infe :D w liceum ale juą nie mogę się doczekać aż wjade na chatę i pobiorę promoda :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kielu
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Mar 2009

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sadzikowy napisał:
idź pograj w bf bad company 2 jak chcesz mieć grafike dzieciaku

dzieckiem to możesz być ty moim chłopcze. płaczesz bo twój komp nic innego nie pociągnie jak mega-hiper grywalne 1.6? ogarnij się zanim coś napiszesz! 90% wypowiadających się kombinuje jak zwiększyć fpsy w CSS, bo mają poniżej 50, a ty wyjeżdżasz z nowym bf? poza tym ten temat dotyczy CSPROMODA, także z tym 1.6 wyluzujcie, bo każdy wie co to jest = grywalny babol graficzny. Niektórzy chcą coś milszego dla oka niż ty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kielu ale ty ciagle piszesz tylko o tym, ze grafika jest najwazniejsza wiec bardzo dobrze ci napisal - spadaj grac w bf2 bc, albo najlepiej w paintballa tam jest najladniejsz grafika... Bo nie wiem czy zauwazyles ale source piekny wcale tez juz nie jest. O grywalnosci to chyba w ogole nie powinienes sie wypowiadac bo przypuszczam, ze nawet nie wiedziales co to cs przed wyjsciem CSS.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kielu
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Mar 2009

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CSPromod - tak brzmi temat i wasze wrażenia po jego wyjściu. A to w co ja gram/grałem jest mało istotne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaliber11
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Maj 2007
Klan: ;o

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kielu napisał:
Słucham was to mi się śmiać chce. dla mnie PROMOD jest idealny, spoko się gra i niszczy CSS totalnie nie mówiąc o żenującej patologii graficznej z 1.6. CSPromod po kilku poprawkach będzie najlepszym CS-em jaki kiedykolwiek wyszedł.

CSPromod > ...od wszystkich FPS!


Wielki znawca się znalazł ... według ciebie musi być tylko idealna grafika i nic po za tym ?? bo ja czytając twoją wypowiedź tak to odczułem ... W 1.6 nie ma idealnej grafiki bo to silnik HL1 ale za to jest bardzo dobra fizyka i dlatego ta gra jest nadal top w kategorii fps

Co do tego filmiku o animacji chodzenia to bardzo mi się spodobał i na dodatek chyba będą modele z 1.6 (SAS na filmiku ;D)

No to czekamy na 1.05 ;]
_________________

oporwOw~?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie gra za bardzo przypomina sorsa. Mi o wiele trudniej sie strzela w promodzie niż w 1.6, ale grałem wczoraj długo i wszyscy którzy ogarniali (czyt. wysoko w tabeli) grają w sorsa. Podejrzewam, że jeśli ktos ma się przesiadać na tą gre to tylko soursowicze.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaliber11
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Maj 2007
Klan: ;o

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delano. napisał:
Na razie gra za bardzo przypomina sorsa. Mi o wiele trudniej sie strzela w promodzie niż w 1.6, ale grałem wczoraj długo i wszyscy którzy ogarniali (czyt. wysoko w tabeli) grają w sorsa. Podejrzewam, że jeśli ktos ma się przesiadać na tą gre to tylko soursowicze.


racja , sam gram w 1.6 , source i promoda(troche) i wiem że z 1.6 bardzo trudno byłoby się przenieść . Ja gram w source 2 lata wiec troche w promoda cos sczelam
_________________

oporwOw~?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę grywam w CSS ale głównie w 1.6 i jak jeszcze grałem w promoda v1.3 to lajtowo mi się grało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnieśli ułatwienia które z pewnością ucieszyły by 1.6 i source, (hajs graczy, życie, ilość przeciwników bez patrzenia TAB)

pograłem trochę przed chwilą i mogę powiedzieć że nie jestem zachwycony, source z gorszą grafą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury