www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[Poradnik] Własny wygląd Counter Strike'a

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siadak
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Cze 2007

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:25 pm    Temat postu: [Poradnik] Własny wygląd Counter Strike'a Odpowiedz z cytatem

Witam, na wstępie napiszę że nie będzie wstępu, bo dobry w tym nie jestem :) Napiszę wam dzisiaj jak zrobić swój własny, niepowtarzalny wygląd Counter Strike'a. Co będzie nam potrzebne? CS Color Scheme Editor w wersji 3.0. Można go pobrań z linków poniżej:

Mirror #1:
Kod:
http://www.sendspace.pl/file/c125dd5d61cd2f6ef3e43c4

Mirror #2:
Kod:
http://odsiebie.com/pokaz/4759295---aeeb.html


Jak zainstalować nie muszę tłumaczyć, włączamy nasz program klikając dwukrotnie na 'Cs Color Scheme 3.0.exe', ukaże się nam takie okienko, musimy tutaj podać ścieżkę do hl.exe, w przypadku steam jest to steamapps/nasz_login/counter-strike/hl.exe, gdy mamy nonsteam wygląda to tak: folder_z_gra/hl.exe (u mnie tak było, chociaż z NS może bywać różnie).

Po znalezieniu hl.exe ukaże się nam coś takiego:

1. Przywraca domyślne ustawienia.
2. Zapisuje nasz wygląd.
3. Wczytuje (jak posiadamy) nasz wcześniej zrobiony wygląd.
4. Włącza CSa.
5. Zmieniamy tutaj wygląd np.
6. Możemy tutaj wgrać muzykę, która się pojawi przy starcie gry.
7. Tutaj ustawiamy co chcemy zmienić, w zależności co wybieramy to będzie to pokazane w 11. wraz z efektem.
8. Nie pamiętam :P, mam nadzieje że sami do tego dojdziecie :wink:
9. Zmiena języka ( angielski/hiszpański ).
10. Rozjaśnia kolor zaznaczonego przedmiotu.
11. Tutaj jest pokazana rzecz którą zmieniamy jak i efekt zmian.


Cóż mogę dodać, szczegółowych screenów nie daję, ponieważ robienie własnego wyglądu polega na wzlotach i upadkach, sami musicie wyciągnąć wnioski z błędów itp. Na koniec dam parę moich screenów z gry ;)






Pozdrawiam, mam nadzieje że komuś pomogłem 8)
źródło: własne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury