www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jaki internet wybrać ? - opinie, porady
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tylko jak mu nie będzie odpowiadał ping/net to 3 latka musi czekać na zerwanie (chyba, że zapłaci karę ) : D
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:01 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uns napisał:
netie i neo bierzesz pod uwage umowy na 3 lata :x ? tak czy tak aster > all , no ale z tych co podales to bierz multimo tyle ze umowe na rok tylko nie wiecej


Co do astera to zaczyna mnie zawodzić, bo czasem skacze ping do 200 ms bez powodu,zwłaszcza na shootersach i gamesnetach :F
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Paź 2005

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umowa na trzy lata nie ma sensu - za półtora roku w dzisiejszej cenie jednego megabita będziesz mógł mieć spokojnie 2Mbit.

Jeśli ktoś z Was w najbliższym czasie będzie chciał zmienić plan telefoniczny/abonamentowy na TP/Netię/Multimo niech się ze mną skonaktuje pod numerem gg:9713898. Pracuję w tym, doradzę, porównam oferty, przedstawię najlepsze rozwiązania, i w wypadku zdecydowanych na Netię pomogę w załatwieniu wszystkich formalności (formalności z TP załatwia za Was Netia) i puszczeniu umowy szybciej niż normalnie :)

Do końca tego miesiąca w Netii obowiązuje promocja, że jak ktoś się zdecyduje na telefon i internet z Netii (różnice w cenach są OGROMNE) prócz wielu obniżek cen, gotówki do ręki lub pierwszych miesięcy za ułamek ceny otrzymuje również bon na gry komputerowe (sklep.cenega.pl/netia) o wartości 100 złotych. Ot, taki miły akcent kierowany do nas, progamerów :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pr0boszcz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2006

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam neo juz od ponad 2 lat i wszystko bylo by ok, gdyby nie to, ze od ok. roku mam wzrost pingu(z 30-40 do 100+) na 2-3 sekundy. Strasznie to drazni jak grasz. Na stancji zalozylem netie, pingi wieksze sa (40-50) ale gra mi sie zdecydowanie bardziej komfortowo. Z tego co gralem u znajomego multimo chodzilo klawo, pingi <30, zero loss, choke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Moris
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2006
Klan: miejsce na twoja reklame

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Counter Strike'a na luzie wystarczy 1mb a nawet 512kb. Ja sam mam 1mb i gra chodzi bardzo dobrze, a za abonament place 50 zl :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moris napisał:
Do Counter Strike'a na luzie wystarczy 1mb a nawet 512kb. Ja sam mam 1mb i gra chodzi bardzo dobrze, a za abonament place 50 zl :P


Dokładnie. Najważniejsze żeby nie było lagów, ja mam chello w wawie pingi na dobrych serwach od 10-20, w Kielcach w chello trochę wyższe 15-22 ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AD1N
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2007

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

v1nce napisał:
Mam neo 6mb i ping większy niż jak miałem 2mb (na 2mb 20-30, na 6mb 60-90). No ale w przypadku neo to oczywiście kwestia pod jaką centralkę Cię podepną, jeśli na przeciążoną to masz pecha ;)


moj ziomek ma to samo.
_________________
Oo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
7ur80
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2006

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka, jest ktoś z Tychów posiadający w/w łącza i podzielił by się ze mną refleksjami na jego temat, gdyż szukam teraz i chciałbym wybrać coś gdzie pingi będą 20-30 i loss i choke = 0. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 7:32 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jakbym miał wybierać to brałbym DSL, bo to zupełnie inna usługa, niż te wszystkie ADSL-e powyżej, a i można wykupić SLA (Service Level Agreement), czyli gwarancje jakości świadczonych usług :P
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
7ur80
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2006

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 11:52 am    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

PawelS napisał:
Jakbym miał wybierać to brałbym DSL, bo to zupełnie inna usługa, niż te wszystkie ADSL-e powyżej, a i można wykupić SLA (Service Level Agreement), czyli gwarancje jakości świadczonych usług :P


Mam triple.pl to chyba miejscowy DSL, ale tam loss i choke to równo 20 i 60. Nie wiem dlaczego, stąd chęć zmiany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
7ur80
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2006

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 8:35 pm    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad Multimo, lub asterem, mogliby się jacyś użytkownicy tych pakietów podzielić się ze mną ich wydajnością :> obojętnie z jakiego miasta, szukam poprostu aktualnie najlepsze łącze, na ten moment bez wachania biore Multimo ze względu na usługe EASY, w której to będę mógł w każdej chwili zrezygnować i wybrać coś innego :) Z góry dziękuje za wszelkie propozycje.

Pozdrawiam, 7ur80 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 9:48 pm    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

7ur80 napisał:
Mam triple.pl to chyba miejscowy DSL, ale tam loss i choke to równo 20 i 60. Nie wiem dlaczego, stąd chęć zmiany

Trochę mylisz pojęcia. Ich sieć, nie jest realizowana na bazie DSL, a _podobno_ Ethernet, do tego sama jakość świadczenia przez nich usług pozostawia wiele do życzenia, bo jak sami mówią "Wykorzystywana przez nas technologia nie należy do najstabilniejszych".
Chcieli zrobić rewolucję, ale im trochę nie wyszło.
Zresztą Triple.pl to e-Tychy.pl, czyli dawne Media-Com, a że trzymają dobrze z miastem to jako tako prosperują ;).
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
7ur80
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2006

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 10:54 pm    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

PaweloS troche mnie oświeciłeś na czym stoję, widzę że znasz się i potrafisz to obrazowo przedstawić, zaimponowało mi to, skoro już Ci tylko komplementów powiedziałem, powiedz co myślisz o moich aktualnych propozycjach multimo i aster i którzy dostawcy w technlogi DSL (jak powiedziałeś najlepszej) są godni polecenia.

Dziękuje, pozdro ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 6:10 pm    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

7ur80 napisał:
powiedz co myślisz o moich aktualnych propozycjach multimo i aster i którzy dostawcy w technlogi DSL (jak powiedziałeś najlepszej) są godni polecenia.

Multimo - ADSL, coś jak Neostrada, teoretycznie lepsze, bo tańsze - zależy od lokalizacji, bo tzw. "ostatnia mila" jest dzierżawiona od Telekomunikacji Polskiej.
ASTER - Oparte na modemach kablowych w technologii DOCSIS. Bardziej stabilniejsze, niż ADSL, ale i w tym konkretnym przypadku znacznie droższe. Podobno za jakość i markę się płaci, ale tutaj bym polemizował :P.

Reasumując, brałbym asterka, bo do tej pory jeszcze nie przeciążyli swojej sieci, ale to może się z czasem zmienić ;).
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
7ur80
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2006

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:33 pm    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

Po dłuższych przemyśleniach, jestem już prawie zdecydowany na MULTIMO, w gre wchodzi również CHELLO, słyszałem że ładnie śmiga.. do tego jeszcze brałem pod uwagę astera ale dlatego że jest raczej mało powszechny internet na jakiejś nieznajomej mi technologi i może w Tychach trochę syfić, także ograniczę się do dwóch powyższych. Proszę o komentarze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
Strona 2 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury