www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jaki internet wybrać ? - opinie, porady
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bLaCkflY
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Cze 2005

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@siewcu niestety u mnie są tylko te 3 opcje Vectra/Neostrada/Netia
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 9:13 pm    Temat postu:

Powrót do góry
bartazz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Gru 2010

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem mam radiówkę niby 4mb i ze ściąganiem jest znakomicie. Z ygoowa albo mh ciągnie nawet do 1mb/s, jednak z ppingami już nie jest tak ciekawie. Chodzi mi o to że w dzień ping jest troszkę wyższy 20-30 jednak czuć niekomfortową grę. W dzień jest więcej loss i choke. W nocy jednak pingi 10-15 i nie ma żadnych strat pakietów. Na speedteście w dzień niezależnie od godziny pokazuje mi taki mniej więcej wynik :

I to sprawdzane do Warszawy do której mam chyba niecałe 500km. Do Krakowa ping jest jeszcze niższy. Więc dlaczego się pytam są pingi powyżej 30 i takie straty pakietów?

W nocy jak mierze to na speedteście jest nawet do ponad 10mb/s.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bLaCkflY z internetem od TPSA/Netii nigdy nic nie wiadomo. Jeden ma ekstra pingi i zero problemow, a inny nie moze praktycznie grac. I nikt Ci nie powie i nie zagwarantuje, ze bedziesz mial wszystko ok. Nawet pomiedzy kilkoma domami czy blokami w okolicy sa spore roznice. Najlepiej popytaj sasiadow, moze ktos ma taki internet i pozwoli Ci sprawdzic pingi.

Osobiscie mam Netie 8Mb od 2 tygodni i ping w CS 8-15ms. Sam jestem milo zaskoczony ;]
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
bLaCkflY
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Cze 2005

PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za info, popytam sąsiadów i wezmę raczej neo 6mb, chyba gorzej już nie może być niż jest teraz. :x
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michallo`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2009

PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z mojego doswiadczenie w ogole nie opłaca sie brac internetu z neti i neo , miałem tam 1mb pingi w csie po 50 60 + zamówiłem internet z w ogóle nie znanej firmy (1mb) i pingi po 15 20. www.awacom.net polecam :p
_________________
no czesc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kanarinios
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2009

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 8:31 pm    Temat postu: Internet a ping Odpowiedz z cytatem

Siema, otoz od czterech miesiecy mam internet vectranet 2mb. I w sumie jestem zadowolony, bo mam duzy transfer, niskie pingi na stronach i w sumie na serverach, z tym ze nie na wszystkich. I tutaj pytanie : Dlaczego majac ping na jakims smiesznym ffa mam 9-15 pinga, na gamesnetach, 1shotach 12 pinga, a na serverach : gamepad, whiterabit, unistormax (czy cos takiego) mam ping 50? W czym tkwi problem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilerazymoznamniebanowac
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2011

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Multimo 6 Mb/s wyciągam ~4 Mb/s. Strefa 43
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewcu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2006

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Lanet(grupa Internetia), 4Mb/512kb, serwer w Maroko. Ping test:

W CSie zazwyczaj nie przekracza 50, bardzo sporadycznie się to zdarza.
_________________
anglos150 napisał:
hot pipe chlodzi system dzieki sile grawitacj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Straszy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2010

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we Wrocławiu (mieszkam kilkanaście kilometrów od)



w Warszawie



Wyniki tak naprawdę były by lepsze lecz u mnie w domu robią coś w internecie (w gdańsku raz miałem pingi po 5 : :} )

Internet Pro Oleśnica - radiówka

GORĄCO POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mind
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2007

PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc. W kwietniu konczy mi sie umowa na neostrade 2mb, ktorej postanowilem nie przedluzac. Teraz pytanie - co wybrac? Mierze tutaj juz w duze predkosci. 20 mb co najmniej. A, jeszcze jedno - co jak co, ale na neostrade przez 7 lat korzystania nie moge narzekac. A tak nawiasem, korzysta ktos moze z sieci w inei i moglby ktos o niej cos powiedziec?
_________________
Betonman napisał:
Jak się zgubię w górach to mam nadzieję, że będziesz gdzieś w pobliżu ze swoimi tatuażami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arstk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Sty 2009
Klan: nie

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś upc 25mb?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
dhex
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2003

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arstk napisał:
Ma ktoś upc 25mb?


tak na oko gdzies od maja/czerwca zeszlego roku
(albo marzec/luty - okresy rozpoczecia umowy, podaje dwa bo jedno jest od netu mobilnego drugie od upc tylko nie wiem ktore jest ktore :D a nie chce mi sie biegac umowy szukac)

mieszkam we wroclawiu. pingi jesli chodzi o cs rzadko kiedy sa 40+, wyjscie na skandynawie jest do dupy bo pingi 80/100+
jeszcze sie nie zdarzylo zeby lacze padlo albo sprzet nawalil.
jesli chodzi o transfery to nawet za dnia idzie spokojnie ciagnac ile lacze pozwoli. jedyny mankament jaki mialem to dokupienie routera zeby podzielic lacze w domu+wifi (polecam 300M Wireless N Gigabit Router
Model No. TL-WR1043N/D - TP-LINK)





ps. czekam az we wro ruszy akcja dialogu (w nim dawnego e-wro) 1gbit/40 zl. ponoc za rok.
_________________

peace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arstk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Sty 2009
Klan: nie

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dhex napisał:
arstk napisał:
Ma ktoś upc 25mb?


tak na oko gdzies od maja/czerwca zeszlego roku
(albo marzec/luty - okresy rozpoczecia umowy, podaje dwa bo jedno jest od netu mobilnego drugie od upc tylko nie wiem ktore jest ktore :D a nie chce mi sie biegac umowy szukac)

mieszkam we wroclawiu. pingi jesli chodzi o cs rzadko kiedy sa 40+, wyjscie na skandynawie jest do dupy bo pingi 80/100+
jeszcze sie nie zdarzylo zeby lacze padlo albo sprzet nawalil.
jesli chodzi o transfery to nawet za dnia idzie spokojnie ciagnac ile lacze pozwoli. jedyny mankament jaki mialem to dokupienie routera zeby podzielic lacze w domu+wifi (polecam 300M Wireless N Gigabit Router
Model No. TL-WR1043N/D - TP-LINK)





ps. czekam az we wro ruszy akcja dialogu (w nim dawnego e-wro) 1gbit/40 zl. ponoc za rok.




A w momencie gdy podłączyłeś router to coś się stało z pingami - spadły/wzrosły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mhw
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Lut 2008

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma ktoś astera na mokotowie/lewobrzeznej warszawie? dalej tak ladnie smiga jak pare lat temu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dhex
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2003

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arstk napisał:
dhex napisał:
arstk napisał:
Ma ktoś upc 25mb?


tak na oko gdzies od maja/czerwca zeszlego roku
(albo marzec/luty - okresy rozpoczecia umowy, podaje dwa bo jedno jest od netu mobilnego drugie od upc tylko nie wiem ktore jest ktore :D a nie chce mi sie biegac umowy szukac)

mieszkam we wroclawiu. pingi jesli chodzi o cs rzadko kiedy sa 40+, wyjscie na skandynawie jest do dupy bo pingi 80/100+
jeszcze sie nie zdarzylo zeby lacze padlo albo sprzet nawalil.
jesli chodzi o transfery to nawet za dnia idzie spokojnie ciagnac ile lacze pozwoli. jedyny mankament jaki mialem to dokupienie routera zeby podzielic lacze w domu+wifi (polecam 300M Wireless N Gigabit Router
Model No. TL-WR1043N/D - TP-LINK)





ps. czekam az we wro ruszy akcja dialogu (w nim dawnego e-wro) 1gbit/40 zl. ponoc za rok.




A w momencie gdy podłączyłeś router to coś się stało z pingami - spadły/wzrosły?

w moim przypadku nie ma znaczenia czy jestem wpiety bezposrednio pod modem upc czy jade przez router. pingi sa caly czas takie same. swoja droga router jest naprawde wyj***** w kosmos jak za sprzet kosztujacy 200-300zl - jak kupic mercedesa po kosztach produkcji :)
_________________

peace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury