www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jaki internet wybrać ? - opinie, porady
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iSh
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2004

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie miałem nigdy UPC, ale na vectrze mam ping 18-20 ms, przez 3 lata korzystania z tego internetu miałem przerwę w dostawie sygnału na 3 godziny, a transfer przez cały czas mam taki jak w umowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 2:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Kamilkirsk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Paź 2013

PostWysłany: Sob Paź 12, 2013 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z Vectry i polecałbym jeśli macie możliwości, ona niestety ma różną dostępność w każdym regionie. Mam już trzy lata, teraz zmieniałem umowę, na szybszy net plus telewizja z gratisowym Canal + I HBO na trzy miesiące. Ale co ważniejsze, tylko raz miałam brak sygnału, przez jakieś prace u nich, ale poinformowali o tym wcześniej więc nie mam pretensji ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Strona 31 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury