www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dlaczego Cs CZ jest tak malo popularny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OeMGie
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Sty 2008

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz jest prosta. TAk jak mowil na pocztaku kolega; graja w to dzieciaki, ktorym ta gra sie po krotim czasie nudzi. Gralem w to kilka godzin i co moge powiedziec:| ludzie maja faktycznie niskiego skila. A grajac na jakims serwie ns gdzie bylo ok. 25 graczy moge powiedziec ze admn byl slepy albo dzieciakiem ktory niewidzial jak ludzie graja na wh:| A niestety gracze z wiekiem ok 12-14 lat bardzo psja swoim ruwiesniką opinie. Kazdy z was sie zgodzi ze 13 latek to dzieciak i cziter i mozna szukac dlugo zeby znalezc kogos ogarnietego. Jezeli chcesz pograc z ludzmi na poziomie szukaj pozadnych serwerow gdzie mozna pograc z ogarnietymi ludzmi. Ja przez kilka godz gry odwiedzilem ok. 20 serwerow i na wiekszosci z nich graly daremne dzieciaki. Cs cz jest dla mnie, mniej interesujaca gra niz 1.6 w ktorym modele jakos lepiej wygladaja i sie lepiej gra (dla mnie). Jak Ci sie gra podoba to gra w to i cwicz. Powodzenia
_________________
Gdyby płacili by mi za miłość do klubu, byłbym milionerem ! LECH POZNAŃ ponad życie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:01 pm    Temat postu:

Powrót do góry
strusmb
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2007
Klan: H5F

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="OeMGie"] gracze z wiekiem ok 12-14 lat bardzo psja swoim ruwiesniką opinie. /quote]
ruwieśniką? wel...

Jak dla mnie gdyby CZ wyszedł rok później i był bardziej dopracowany (myślę o modelach broni i dziwnym recoilu) odniósłby sukces. Może nie taki jak 1.6 ale na pewno przynajmniej 1/4 graczy CS to byłoby CZ. Ale cóż, nie gdybiemy. CZ jest jaki jest. A jest kiepski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Plebs ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2007

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OeMGie napisał:
ruwiesniką


pisze sie rówiesnikom

--------------------------

IMO gra w to za duzo dzieci i inne czicziory haxiory siusiory nieletnie... to jest przejsciowka dla ludzi ktorzy sa jeszcze za slabi na cs 1.6/source(albo zalsaby komp na src) ewnetualnie nie umieja botow zainstalowac...

Lack of skill ;/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wombatz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Brak w nim świeżości
2. Wyszła po 1.6
3. Przymulające mapy
4. Kiczowate modele
5. Tandetne dźwięki/odgłosy
6. Grają w to tylko dzieci...
7. ...albo Niemcy.

CZ to taka cukierkowa odmiana 1.6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RaptoR
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2002
Klan: [Espada]

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A CZ nie jest przypadkiem kompatybilny z 1.6? Czy cos sie w tej materii zmienilo :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shadowlodz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2007

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem CZ jest malo popularne gdyz w polsce dominuje cs1.6 oraz sors wiec po co grac w cos co jest posrodku:) pozatym odglosy chodzenia i broni naprawde zawiodly moje oczekiwania :]
_________________
Zagram ESL
1881947

Zapraszam na www.warrior.com.pl Strona Klubu Sztuk Walk "Warrior"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mateusq123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2007

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja animowana 1.6 dla dzieci ... no i dla Niemców :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pier
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2006

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój brat w to gra bo powiedział że się zestarzał na 1.6 ;p ale nadal z awp i usp tnie równo
_________________

Myśl, myśl, to nie boli ziom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RaptoR
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2002
Klan: [Espada]

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Brak w nim świeżości

Prawda, za bardzo podobne do 1.6
Cytat:
2. Wyszła po 1.6

Prawdziwa zbrodnia... żadna gra "po 1.6" nie jest warta uwagi...
Cytat:
3. Przymulające mapy

Znaczy mapy z 1.6 trochę pozmieniane (trzeba nowych szparek szukać, nowych miejsc do kampienia...) + trochę nowych (całkiem niezłych, tyle że balans siadał :P)
Cytat:
4. Kiczowate modele

No tak, popsuli leeta... 90% pro-graczy uznali to za grzech śmiertelny. No ale mojego SAS'a też trochę popsuli... więc mam mieszane uczucia :P Na pewno modele są technicznie lepsze i w większości jednak ładniejsze.
Cytat:
5. Tandetne dźwięki/odgłosy

Kupując kamizelkę nie ma już odgłosu nakładania kolczugi, teraz jest odgłos zapinania zamka (błyskawicznego), zbrodnia...
Cytat:
6. Grają w to tylko dzieci... ...albo Niemcy.

To akurat jest spowodowane zbyt dużą ceną w momencie wyjścia, co popsuło tej grze renomę. Do tego tak szumnie zapowiadany dodatek dla sigle player okazał się porażką (walka z botami na standardowych mapach nawet ujdzie, ale deleted scenes jest tak beznadziejne, że szkoda słów)
Innymi słowy CZ to taki optycznie stuningowany 1.6, gdzieś to już pisałem, ale powtórzę, gdyby CZ wyszedł jako 1.7 to teraz każdy by pisał ze nie ma innej gry ponad 1.7 :P (Ja zakupiłem CZ razem z 1.6 w formie "gratisu" i dla mnie jest jednak nieco lepsza.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
own3d1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam gram w cs:source dla mnie jest lepszy od 1.6 i cz...

ale powiem szczerze mieszkam w niemczech i sie pytam prawie kazdego ze szkoly/klasy sie pytam czy graja w cs:s to mowia ze w cs:zero :/ przecierz to taki shit ten cs:cz 1.6 i source rLzzz




ale i tak source to wymiatacz :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szakal1615
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2007
Klan: Maciek FTW

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary dobry 1.6, nic innego. CZero jest po prostu zbyt przesłodzone, modele wyglądają śmieszne, tak jak napisał ktoś wyżej, l33t crew wygląda jak pedałek-emo w arafatce, SAS jakby miał wodogłowie, ARC jeszcze gorzej, a cała gra jest nudna jak flaki z olejem.

Poza tym taki sam efekt możnaby osiągnąć ściągając z fpsbanana modele broni i postaci... po prostu CS:CZ to nędzna próba "odświerzenia" Łan pojnt sixa, co niestety sie Valve/Gearbox/RE/Turtle Rock Studios nie udało...
_________________
+bz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaptoR napisał:
A CZ nie jest przypadkiem kompatybilny z 1.6? Czy cos sie w tej materii zmienilo :P

^^ chyba jest. Btw za dużo Niemców, a już wole w Half-Life popykać na jakimś DM czy w CS v1.5 niż w CZ. Dlaczego nikt nie lubi CZ??
bo trzeba któregoś CS'a było odtrącić tak naprawdę wszystkie są zajbi.....e
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irn g
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Kwi 2008
Klan: Najlepszy

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nikomu nie chce się wziąć za CZERO... żaden dobry gracz nie będzie grał w czero wiedząc, że nic nie osiągnie w Polsce... dlatego grają w tą grę tylko ludzie szukający paro godzinnej zabawy... Żeby zagrać mixa... trzeba tyle zrobić, że znudzisz się czero zanim zagrasz cokolwiek poważniejszego od ffa... w Polsce nie ma żadnych kanałów mIRC tak jak w counter strike typu "mixy.pl, cw.pl oraz search.pl"... tam, żeby znaleźć mixa... grasz z kolegami... a nie zawsze masz 10 kolegów dostępnych, żeby pograć 5on5.... :) Myślę, że więcej osób, by grało w czero gdyby było bardziej ogarnięte i na wyższym poziomie toczyła, by się gra. Lecz jak każdy pewnie wie nikt za to nigdy się nie weźmie, więc zawsze ta gra będzie taka jaka jest do tej pory. Chcesz pograć w czero jedź do Niemiec, Francji lub Wielkiej Brytanii tam masz większe możliwości :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irn g napisał:
moim zdaniem nikomu nie chce się wziąć za CZERO... żaden dobry gracz nie będzie grał w czero wiedząc, że nic nie osiągnie w Polsce... dlatego grają w tą grę tylko ludzie szukający paro godzinnej zabawy... Żeby zagrać mixa... trzeba tyle zrobić, że znudzisz się czero zanim zagrasz cokolwiek poważniejszego od ffa... w Polsce nie ma żadnych kanałów mIRC tak jak w counter strike typu "mixy.pl, cw.pl oraz search.pl"... tam, żeby znaleźć mixa... grasz z kolegami... a nie zawsze masz 10 kolegów dostępnych, żeby pograć 5on5.... :) Myślę, że więcej osób, by grało w czero gdyby było bardziej ogarnięte i na wyższym poziomie toczyła, by się gra. Lecz jak każdy pewnie wie nikt za to nigdy się nie weźmie, więc zawsze ta gra będzie taka jaka jest do tej pory. Chcesz pograć w czero jedź do Niemiec, Francji lub Wielkiej Brytanii tam masz większe możliwości :)


jo pogralbym se sam, ale te mixy jak sie dowiedzialem to dzieki o.o
nie mam zamiaru zbierac 9 chopa z ffa zeby mixa zagrac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mad Mike
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sty 2008
Klan: LOOKING

PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZero jest jedynie fajne ze względu na tryb misji...

Jednak jeśli chodzi o multiplayera to dużo lepszy 1.6 :))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury