www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dlaczego Cs CZ jest tak malo popularny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, dlaczego nikt nie gra w cz

gram w 1.6 dużo, trenuję codziennie i jeszcze jestem słaby.... odpaliłem cz, hehe, 1 runda - sam zabilem wszystkich ( :o ), myslę co jest.... wziąłem AWP... wybiegam na długą a tam 3 CT patrzy w inna stronę, 3 szybie strzały z AWP i nie ma całej trójki ( :o ).... alee... haha, bardzo dobrze widziałem, że nie trafiłem ani 1 ! Wszystkie moje strzały były minimalnie chybione a cała trójka padła :P

w cz dużo łatwiej kogoś trafić, pooglądałem chwilkę grę ze spectatora i ręce mi opadly, dzieciak wali 2cm nad głową wroga a on pada jak kawka :-/

stwierdzam, że cz to dobra gra dla dzieci, świetny program dla początkujących, pierwsze stadium przed prawdziwą grą jaką jest 1.6, gdzie trzeba dużo godzin poświęcić by trafić head-a gdy cel się rusza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 2:32 pm    Temat postu:

Powrót do góry
mysticmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ty na ffa bijesz wszystkich to jednak mym cie potrzebuje.
_________________
http://www.youtube.com/user/GoDeepAndFeelMusic

Najlepszy deep-tech house :) Feel it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guli17pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lis 2008

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże ale przymulacie - aż mi sie nie chce tego shitu czytać... po prostu
Jedna gra podoba sie bardziej druga mniej itd!
Równie dobrze moge spytać czemu nfs undercover nie spodobal sie tak jak nfs most wanted, przeciez jest "podobny" z ulepszoną grafiką itd...-,-
aa i ktos pisze cos takiego:
"CS:S SSIE / CS:S nie ma porównania do 1.6" - to dla mnie jest SKOŃCZONYM KRETYNEM przez duże K !
Nie rozumiecie, że w 1.6 gra więcej ludzi bo gra ma 2x tyle co source + ma mniejszy wymagania, które obsluguje kazdy komputer ?
PO 2 tych dwóch gier nie mozna porównywać... to dwie inne gry
równie dobrze mozecie porównac fife 2003 i 2008 - niektórym "gameplay" bardziej sie podoba w 03 niektorym w 08.. jedni wolą miec "Super grafe" to biorą nowsze gre itd.. dla kadzego co innego - ja sie ciesze ze wyszły obie te gry - i jezeli ktos napisze ze cs 1.6 albo source jest za łatwy .. no to np. jezeli X gra w 1.6 (x-ktoś) i mowi ze source jest prosty jak drut no to niech zacznie grać w sourcea i niech sie zapisze do jakiejś "marnej" nawet ligi typu ESL czy cos... nie spamujcie nie piszcie pierdól i nie zamulajcie - pamiętajcie ze liczba postów nie swiadczy o uzytkowniku - wiec nie wiem po co one wam ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czaisz, ze w CSS nie ma juz zadnej powaznej POLSKIEJ ligi? O turniejach juz nie wspominajac. Za granica moze jest inaczej chociaz po ostatnich wydarzeniach w USA pewnie troche sie to zmieni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Plebs ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2007

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bulletprooF~ napisał:
Ale czaisz, ze w CSS nie ma juz zadnej powaznej POLSKIEJ ligi? O turniejach juz nie wspominajac. Za granica moze jest inaczej chociaz po ostatnich wydarzeniach w USA pewnie troche sie to zmieni.

zara , zara , temat byl o CZERO nie CSS / oboje ogarnijcie...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nerolit
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Paź 2008

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla jakiegoś newbie albo skilla low-/++ czero jest idealną grą żeby zacząć grać w ligach w 1.6(a raczej 7.1) jest za "dużo" pro w 7.1 każdy cię zjedzie a w czero możesz z kimś pograć spokojnie i kogo obchodzi ze to i owo to jest normalna gra i tyle ma klimatyczne mapki fajne modele dla takiego dobrego gracza 7.1 za dużo newbie gra ale dla np: mnie walka jest wyrównana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xou
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2004

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nerolit napisał:
dla jakiegoś newbie albo skilla low-/++ czero jest idealną grą żeby zacząć grać w ligach w 1.6(a raczej 7.1) jest za "dużo" pro w 7.1 każdy cię zjedzie a w czero możesz z kimś pograć spokojnie i kogo obchodzi ze to i owo to jest normalna gra i tyle ma klimatyczne mapki fajne modele dla takiego dobrego gracza 7.1 za dużo newbie gra ale dla np: mnie walka jest wyrównana


co ?
_________________
JoleKK napisał:
Obodz sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haosek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2008

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Czero sie nie gra, dlatego że ta wersja CS została wydana w nieodpowiednim momęcie.

Mh, może inaczej - zaraz po CZ wyszedł CSS, który mial 100x lepsza promocje niz CZ. Tak naprwade, ludzie nie zdazyli dobrze poznac CZERO nie zdazyli w niego pograc, a juz wyszła nastepna wersja.

Dodajac do tego, że nie było jakies super promocji wersji CZ nie bylo mozliwosci na odniesienie sukcesu tej wersji.

A jezeli ktos twierdzi ze wersja CZ jest 'dla newbie ktorzy chca sie nauczyc grac' to troche idiotyczne stwierdzenie.

Mimo iz poziom w CZ nie jest idealny, to jezeli chce nauczyc sie grac w 1.6 dobrze, nie bede zaczynal od CZ. Ewentualnie na CZERO sie przerzucaja ludzie, ktorzy chca poczuc w pewnym sensie smak sukcesu.

Bo gdzie jak nie w CZ, zagrac 2 mecze w lidze i jestes na szczytach, wszyscy cie znaja itp.

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ryan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Gru 2002

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="viragolo"]
stwierdzam, że cz to dobra gra dla dzieci, świetny program dla początkujących, pierwsze stadium przed prawdziwą grą jaką jest 1.6, gdzie trzeba dużo godzin poświęcić by trafić head-a gdy cel się rusza.
[/quote]

niestety cs 1.6 tez jest gra dla dzieci :-) tez bardzo latwo ustrzelic heada.
ten kto gral w cs 1.1 lub 1.3 wie o czym mowie :D dla mnie zawsze cs 1.3 bedzie najlepsza wersja csa ze wzgledu na dynamike i PRZYMUS posiadania skilla zeby kogokolwiek zabic. w cs 1.6 nie zrobisz takiej akcji ze wlecisz do trupiarni na de_dust i ubijesz 6-7 ludzi sam, bo zawsze gdzies ktos ci zapoda heada i bedzie po tobie. w cs 1.3 mogles sobie poskakac i wybic all a o head shota na prawde nie bylo tak latwo.
Ja skonczylem grac wraz z nadejsciem cs 1.6 bo stwierdzilem, ze ta gra przestala byc juz wymagajaca. Nie dawno zaczalem grac z nowu i.... zabijanie wrogow na FFA jest dziecinnie proste.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lewus_666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2008

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi CZ nie podoba sie pod 2 wzgledami
1. Niski Poziom
2. Jak dla mnie dziwna grafika :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haosek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2008

PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryan, zgodze sie z tym że w 1.3 hitboxy były super no i ta dynamika w grze.

A teraz naprwade irytujace jest fakt, że ktos gra dlugo, a jego gra idzie na marne. Bo ktos kto nie umie grac, strzela na 'pale' i trafia w banke.
Chociaz gry 'taktycznej' nie da sie wycenic, tu jeden plus:D

A co do grafiki CZ, mi sie bardzo podoba i mapy sa lepsze. Bo ladniej wygladaja, wiecej elementow ciekawych do gry. I nie przeszkadzaja w grze, bo niestety czasami za duzo grafiki uniemozliwia dobra gre;)

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
velkow
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2007
Klan: CS.PL

PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Valve wypuściło CS CZ ponieważ chcieli poprawić graficznie zwykłego CS'a. Może mi się tak tylko wydaję. No ale przy tym zmienili "płynność gry"? (nie wiem jak to nazwać). No ale chodzi o to, że inaczej się gra. Może też dlatego ludzie się zniechęcili do CZ. Ja sobie czasem popykam w niego, ale jednak wolę CS 1.6 :-)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
^Artur
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście raz grałem w CZ i widziałem że mniej można skanować i tyle. Ale i tak 1.6 dla mnie kozak 8)
_________________
CS:GO 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
velkow
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2007
Klan: CS.PL

PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^Artur napisał:
Ja osobiście raz grałem w CZ i widziałem że mniej można skanować i tyle. Ale i tak 1.6 dla mnie kozak 8)


Może z tego względu jest bardziej "realistyczną" grą? Dla jednych jest to + dla innych nie. Rzecz gustu, a na temat gustu się nie dyskutuje. :D :-)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryan napisał:
viragolo napisał:

stwierdzam, że cz to dobra gra dla dzieci, świetny program dla początkujących, pierwsze stadium przed prawdziwą grą jaką jest 1.6, gdzie trzeba dużo godzin poświęcić by trafić head-a gdy cel się rusza.


niestety cs 1.6 tez jest gra dla dzieci :-) tez bardzo latwo ustrzelic heada.
ten kto gral w cs 1.1 lub 1.3 wie o czym mowie :D dla mnie zawsze cs 1.3 bedzie najlepsza wersja csa ze wzgledu na dynamike i PRZYMUS posiadania skilla zeby kogokolwiek zabic. w cs 1.6 nie zrobisz takiej akcji ze wlecisz do trupiarni na de_dust i ubijesz 6-7 ludzi sam, bo zawsze gdzies ktos ci zapoda heada i bedzie po tobie. w cs 1.3 mogles sobie poskakac i wybic all a o head shota na prawde nie bylo tak latwo.
Ja skonczylem grac wraz z nadejsciem cs 1.6 bo stwierdzilem, ze ta gra przestala byc juz wymagajaca. Nie dawno zaczalem grac z nowu i.... zabijanie wrogow na FFA jest dziecinnie proste.


Masz racje co do CS v1.3 nie wiem jak reszta grających we wcześniejsze v CS zanim wyszedł CS v1.6 ale dla mnie miedzy CS v1.5 i CS v1.6 jest już dość duża różnica!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury