www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Młodzicy i Polska scena e-sportowa, Warto?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pante
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2008

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haosek napisał:
Pante napisał:
Odświeżam temat. W NIEKTÓRYCH powtarzam NIEKTÓRYCH naprawdę warto inwestować, nie po 1 rozmowie na gg po podaniu wieku stwierdzić, że jest dzieckiem. Macie pojęcie jak trudno np. mi znaleźć team, który jeździłby na lany grał w ligach i nie miał dzieci(rozwydrzeńców, płaczków) na pokładzie? To jest dla Mnie niewyobrażalne po prostu, weźcie na to poprawkę
pzdr


Wiesz, nie weim ile masz lat. Ale ja w wieku 14-15 lat przy 'testach' do klanów ocierałem sie top15-20 w Polsce, miałem okazje zacząc grac w lepszym klanie w tamtym czasie, ale zawsze bariera był wiek.

Wtedy nie potrafiłem tego zrozumiec, mimo że naprwade dobrze grałem. Potem mialme 16 lat, grałem juz w 'troche lepszym klanie' i zrezygnowałem w ogole grać.

Teraz znowu coś pykam, chociaż troche czasu mineło. I powiem ci kilka rzeczy które wywnioskowałem.

- inteligent, głupek, szarak czy ktoś tam innny, miajac 15 lat ma zachowania, z których trzeba wyrosnać, bedziesz mial wiecej lat, zobaczysz, że chcoiaz byłbys inteligentem, majac tyle lat ma sie idiotyczne zachowanai z ktorych trzeba wyrosnac i to jest napewno dla ludzi ograniczeniem

A tak dla ciebie rady. Polecam ci lać na to, że narazei nei chca cie wziac i zaczac grac nawet z słabym klanem w ESL ligach itp.

Ja zawsze kilka lat temu bałem sie grac w esl, a bo pkt a bo siara i w ogole jak bede mial - punkty. Teraz załuje, bo nic nie da ci wiecej niz regularna gra w ligach.

Mysle, ze ktos jezeli gra np. rok non stop w ligach, zamiast cw. Zyskuje wiecje niz ktos kto gra nawet kilka lat.

Wsumie, szkoda że CS stracił juz dla mnie taka wartość jak miałem te 15/16 lat. Wtedy byłem zajarany, chciałem cos osiagnac. A teraz? Nawet nie szukam klanu, bo czasami miesiacami nie potrafie sie zmusic do właczenia CS;)

pozdro

Pozdro


dzieki za kilka uwag :)
_________________
[you]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:56 am    Temat postu:

Powrót do góry
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haosek napisał:
sam, jakies kompleksy, chec wywyzszenia się?

Czy o co chodzi ci z tym płakaniem?
Napisałem swoja opinie i to co zaobserowałem. Jezeli uwazasz, ze to załosnem, lub głupoty to wyraz swoje zdanie, a nie jakas frustracje;)


nie chodzi mi o twoj post, tylko o to, ze kazdy 14-15 latek, chce udowodnic jaki jest dorosly, ogarniety itd.
Myslac, ze jest wyjatkowy, niezdajac sobie sprawy, ze jest kropla w morzu innych "mlodzikow"..
O to mi chodzi :)
Masz przyklad pan, up..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hhhh
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Gru 2008

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż mnie korci zeby tu napisać mam 14 lat i co .. gram z kolegami co maja 17 i jakoś mi nie wypominaja ze mam 14 i jestem gówniaż i gówno wiem o Cs. 1 mixa grałem jak miałem 13 lat wtedy nie wiedziałem co to jest ECO . Pierwszy i ostatni gaming miałem jeszcze na NS jak miałem 12 lat . Mam 14 i co i wydaje mi sie ze jestem juz dojżały zeby grać w CS nie pierdole na say'u po kazdym zabiciu O LOL (cenzura) ZABIŁ MNIE LOL2 OMG ALE FART ON MA HAJTA WUHA itp. A gram 1 na 1 dla przyjemnosci. I przyjdzie taki ELO PRO STIM OD MIESIĄCA co ma 16 lat i bedzie mi pierdolił ze jest za młody zeby grac w to i piszcze przez majka . Dlatego własnie do CS podchodze sporadycznie i rozwijam mało znany sport w Polsce jakim jest FREE RUNNING w gałe tez gram :) Pozdro dla tcyh co wiedzą o co biega a nie sie spinają ze są PRO na francuskich FFa
_________________
zamknij sie w betonowym schronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pante
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2008

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio jednak zacząłem natrafiać na ludzi, którzy po prostu daja mi sznase i na tym sie nie przejeżdżają, pozdro :x
_________________
[you]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pavlov
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Cze 2004
Klan: zdecydowanie halinka

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaprzeczasz sam sobie. mowisz w liczbie mnogiej ze zaczales spotykac takich ludzi. czyli poprzednicy musieli sie na Tobie "przejechac" ; )
_________________
ide z borda nikt mnie nie lubi :( pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
own3d1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dla starszych piszczki odpadaja...
Przeszedlem juz mutacje, ale jak zaprosze kolege do mixa ktory nie przeszedl to potem gadaja co to za dziecko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B0CzY
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Sty 2007

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o czy mialbym rozmawiac z 14 latkiem na vt, gra to nie wsystko. Jak juz chce sie cos osiagnac to trzeba sie dogadywac. Starsi gracze maja to do siebie, ze wola wystepowac w roli mentora (milt w PGS) w mlodym zespole. Mieszanka "mlodosci" z rutyna zadko kiedy wypala, chaoc zdarzaja sie perelki jak n0thing. W glownej mierze zalezy to od "ogarniecia umyslowego" niz umiejetnosci w CS'ie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pante
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pavlov napisał:
zaprzeczasz sam sobie. mowisz w liczbie mnogiej ze zaczales spotykac takich ludzi. czyli poprzednicy musieli sie na Tobie "przejechac" ; )


"Ostatnio jednak zacząłem natrafiać na ludzi, którzy po prostu daja mi szanse i na tym sie nie przejeżdżają, pozdro"

Przeczytaj ponownie, z tego wynika, że przedtem nikt mi nie dawał nawet szansy, pozdrawiam... koniec tego tematu
_________________
[you]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
puru
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001
Klan: retired

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B0CzY napisał:
...Starsi gracze maja to do siebie, ze wola wystepowac w roli mentora...


True, true, true ...

B0CzY napisał:
...W glownej mierze zalezy to od "ogarniecia umyslowego"...


Niestety, ja bym zabronil po prostu grania w ta gre dzieciom ponizej 15 roku zycia. I z natury jestem osoba, ktora najchetniej by banowala mlode niedorozwoje (kto pamieta czasy GRU i serwer dulasa, ten wie o co chodzi - 150 banow/dzien). Niestety ... Jolas nie pozwala :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys uslyszalem/przeczytalem gdzies, ze rocznik '92 byl ostatnim normalnym i dalej to tylko tibian guys i reszta esportsmanow :)
Wiec tak czy siak ludzie sa skazani na mlodzikow :)

Mnie osobiscie troche smieszy udowadnianie swojej doroslosci. Prawde mowiac, kazdy na boardzie wiek<15 pisze, ze jest ogarniety, powazny, dorosly.
Boze, gdzie my zyjemy, ze tylko takie dzieci sa?
Wg mnie najlepiej by bylo, gdyby dali sobie z tym spokoj, przynajmniej na teraz, poki sa jeszcze mlodzi, pozniej niech wybiora co wola, czy zycie czy cs. Prawda jest taka, ze jesli chcesz byc dobry w cs musisz cos poswiecic.
Do pubu z kolegami, czy na trening? Na basen czy na cw? Dziewczyna czy esl?
Moze to zabrzmi jakbym uwazal sie za najmadrzejszego, ale sam kiedys sporo grywalem i bywalo, ze w wakacje cisnalem 6h dziennie (ale juz teraz to pewnie wrazenia nie robi) i zaluje tego, bo widze co stracilem :F
Znam typa, ktory prawie sie poplakal jak podsumowal sobie wszystko co stracil grajac w mmorpg (wow czy cos tam), troche glupio to wyglada..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciachu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę was o radę. Mam 16 lat, rok temu zacząłem swoją przygodę z CSem. Z początku grałem na ffa jednak dość szybko uświadomiłem sobie o co chodzi w tej grze. Byłem w kilku klanach jednak nie były one zbyt dobrze zorganizowane. Nie mam problemu z ćwiczeniem taktyk, powagą . Zwykle współgracze byli zaskoczeni moją powagą i dojrzałością jak na taki wiek. Nie ukrywam że chciałbym coś osiągnąć, wybić się. Jak to zrobić ?? Pytałem kilku zawodników z polskich drużyn i doradzili mi granie DM + aim i tak sobie wyrobie skilla. Tyle starczy ? Chciałbym zasmakować tego prawdziwego esportu o którym tyle się mówi, rywalizacji na wyższym poziomie. Jak to zrobić ? Jak być lepszym ? Jak znaleźć dobry team ? Search.pl i board czy coś innego ? Jeżeli ktoś mógłby mi jakoś szerzej doradzić to proszę o konakt pw, porozmawiamy na gg.

Nie mam problemów z nauką, jestem jednym z najlepszych uczniów w klasię. Teraz udaję się do liceum/technikum i potrafię znaleźć równowagę między nauką/życiem a grą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjdz na dwor?

czlowieku, co ty pieprzysz? ja nie zartuje.. swoim postem pokazujesz swoja dojrzalosc i swoje "ogarniecie"..
odejdz od tej gry i zobacz jak pieknie jest za oknem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciachu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam ja proszę o kilka rad od osób bardziej obeznanych ode mnie a nie od obelgi z Twojej strony :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obelga?
Po co chcesz sie wybijac? co tzn. "wybic sie"?
co tzn "prawdziwy esport"?
Ile masz lat? 15? Na zadnego normalnego lana w tym wieku cie nie wpuszczal.
Czego ty chcesz w swoim zyciu? Grac w kanterka w national team'ie?
To idz cisnac 5on5 + dm przez nastepne 2 lata. Wtedy moze sie "wybijesz".
Sprobuj osiagnac cos w zwyklym sporcie, to ci cos da w przyszlosci.. sport>esport
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciachu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sport>esport jednak nie każdy ma odpowiednie predyspozycje do tego pierwszego. Lubie grać w wiele sportów drużynowych, jednak mimo moich licznych starań nie czuję że mam do tego talent. A czy nie przyjemnie jest być graczem znanym i rozpoznawanym ? To jest dla mnie wybicie się. Nie chcę traktować tego jako zawód/całe życie ale raczej jako pasję dlatego pytam się w jaki sposób osoba młoda, taka jak ja może zaistnieć na polskiej scenie CS 1.6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury