www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[INNE] Pytanie off-topic(Ile czasu jestes mapperem?)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dexterek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Lip 2007
Klan: PGT|multigaming

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:17 pm    Temat postu: [INNE] Pytanie off-topic(Ile czasu jestes mapperem?) Odpowiedz z cytatem

Wiem może źle, że tu umieszczam ten temat ale to mapy.
Jak długo jesteście mapperami?
Co skłoniło was do zajmowania sie mapami cs?

Zadałem te pytania z czystej ciekawości
_________________
Nie puszczane bąki unosza się do mózgu stad biora sie posrane pomysły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:17 pm    Temat postu:

Powrót do góry
mieTK
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2003

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę zdzierżyć tego określenia "mapper" :P Co ono niby oznacza? Czy to znaczy że każdy kto kiedykolwiek zabierał się za robienie map jest mapperem? "Cześć, jestem mapperem, potrafię zrobić trzy skrzynki w VHE"? A może chodzi o to ile czasu poświęca się zabawie w vhe, niezależnie od jej efektów? Czyli "lubię mapować, udzielam się w tym temacie -> jestem mapperem"?. Czy może mapper to guru który długo mapuje, zna świetnie sposób działania silnika HL, orientuje się w programach i zna wiele innych map?
Czy nazywanie siebie "mapperem" tydzień po złapaniu zajawki na mapy to nie jest dodawanie sobie fałszywego prestiżu?

Ale to była tylko dygresja nie do końca związana z tematem. Zacząłem w 2002 roku, jakieś pół roku po tym jak zacząłem granie w CS. Dlatego że zawsze lubiłem w grach rozmaite edytory i personalizacje, jak proste by nie były. W połączeniu z popularną grą sieciową, prosty intefejs VHE pozwalający na robienie relatywnie skomplikowanych rzeczy jest idealny dla młodych ludzi chcących rozwijać swoje zainteresowania w kierunku projektowania 3d.
Wybaczcie oficjalny styl, tak mi się wygodniej pisało :P
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
utworzkonto
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2007
Klan: Lubiczów

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieTK napisał:
zawsze lubiłem w grach rozmaite edytory i personalizacje


To dokładnie tak jak ja :) Pamiętam, że zawsze robiłem "wyspy" w Heroes III. Zawsze się robiło 1 wyspę "najbogatrzą", a później zaczynało się od niej grę :)

A "mappować" nie wiem kiedy zacząłem ale wiem że zaczęło się od tego, że z kolegą chcieliśmy zrobić swoje osiedla :D
_________________
Plamy na Słońcu, upał na ulicy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kac_zoR
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Lis 2001
Klan: +PLUS+ (honorowo ;))

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze mapki zacząłem robić jak w CD-Action na płytce pojawił się Worldcraft ;). Nie jestem w stanie w przybliżeniu nawet podać kiedy to było, ale pamiętam, że chodziłem do kafejki ściągać jakieś tutoriale i wtedy zacząłem się udzielać na forum Worldcrafta. Nie pamiętam jego adresu, ale pamiętam, że największym guru był tam Spinoza (podpisywał się jakoś śmiesznie w stylu $p!n0z4, czy jakoś tak ;) ). Było to na pewno o wiele wcześniej, niż wszedłem tutaj na boarda. Początkowo robiliśmy z jednym, czy dwoma kumplami z osiedla mapki do HLa, potem się nimi wymienialiśmy i przechodziliśmy te cudze - ale to była zabawa :D. CS wtedy nawet jeszcze chyba nie istniał, albo istniała jakaś wczesna beta ;). Potem jak już zacząłem ciupać w CSa w kafejce, to zrobiłem ze trzy mapki, w które non-stop wszyscy grali w cafe ;).
Na net właściwie nic ciekawego nie wypuściłem i już bardzo długo nie włączałem nawet VHE, więc w sumie nie wiem czy mogę się nazwać mapperem, czy tylko takim skromnym hobbystą ;).
_________________
Pomóż dzieciakom www.pajacyk.pl wystarczą dwa kliknięcia :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury