www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS się zawiesza.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mike4ever
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Maj 2005

PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 1:45 pm    Temat postu: CS się zawiesza. Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam bardzo dziwny problem z CS: Source
Otóż grałem sobie spokojnie przez parę miesięcy, gierka się update'owała i nie było problemów aż nagle pewnego dnia po prostu wszystko stanęło.
Nie moge dołączyć do serwera (zawsze staje na "sending client info"), sam też nie mogę założyć serwera bo wszystko się zamraża gdy pasek dochodzi do "initializing ..." i nic kompletnie nie działa wtedy, klawiatura nie odpowiada i muszę zrobić resa. Podobnie dzieje się, gdy klikam na "options"!!. Działa tylko przeglądarka serwerów i video test.
Po wpisaniu wcześniej komendy żeby wyświetlała sie konsola jest tylko standardowe "missing VGUI..." i niby wszystko jest w porządku...
Zrobiłem reinstalke wszystkiego, tj. Halfa, CS-a i Steama parę razy i nic.
Kodów żadnych ofkors nie instalowałem, jedyne co to bindy w cfg zrobiłem ale wszystko potem było git...
We właściwościach też jest napisane że wszystko ok, ready to play, amount 100%, VAC status good więc naprawdę nie wiem o co chodzi.
Dokladnie to samo jest z HL2- Deathmatch!
Mam najnowsze sterowniki, i wszystkie te gry są na pewno zaaktualizowane na 100%, sprawdziłem nawet specjalnym programem ze Steampowered czy mam wszystkie pliki itp. i wychodzi na to że tak.
Ci z pomocy technicznej mi napisali że to przez, cytuję "na 99% potężny antywirus", tyle że mam cały czas tego samego i jakoś wszystko działało. W każdym razie tu jest chyba jakiś konflikt sprzętowy czy coś, bo gra jest na 100% dobra (oczywiście oryginał), tym bardziej że Valve mi napisało że tak się dzieje przez mój firewall i trzeba udostępnić Steama itp.
Tyle że (mam Win XP) jedyne takie coś to chyba Zapora Systemu Windows, ale tam w karcie wyjątki zarówno HL jak i Steam figurują...

Skasowałem antywirusa i wyłączyłem zaporę Windows XP ale nic to nie dało, podobnie jak usuniecie clientregistry.blob :cry:
Czy możliwe jest żebym miał jeszcze jakiegoś firewalla czy coś? 8-i

Proszę o pomoc!! :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 1:45 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Ice M@n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 8:36 pm    Temat postu: Re: CS się zawiesza. Odpowiedz z cytatem

Zrób formata albo podaj swoje wymagania komputerowe ale najlepiej zrób formata dobry Anty Wirus i FireWall najlepiej Service Pack 2 + Kaspersky czy przypadkiem nie masz omeg jak masz to wykasuj je i daj normalne sterowniki wiem ze to moze nie zadzialac ale ja to mialem i wykasowałem Omegi i wszytsko ładnie chodzi .. hm.. mysle ze to jakis wirus albo błąd systemowy a zrobiles Aktułalizacje Systemu? jak nie to nie podziała to walnij jakis inny System ?
_________________

W razie pomocy spamuj mi na gg :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury